Tarptautinis dviratininkų 1000km brevetas, startas Griunvalde (Lenkija), važiuojama iki Trakų ir finišas Griunvalde. Registracija vykdoma kartu su lenkų randonierių klubu, registruotis galima www.brevety.pl/event/13 ar www.randonneurs.lt
Bendras dalyvių skaičius 100
Laiko limitas 75 val.
Informacija:
Startas iš Griunvaldo 16h Lenkijos laiku penktadienį, Lietuvos laiku 17h.Trąsoje bus 11 punktų, kuriuose gausime atsigerti ir užkąsti. Nakvynei patogaiusiai butų Trakų ir Skriaudžių punktai juose butu minkšti tatamiai. Poilsiui tinka visi punktai bei stotelės. Starte kiekvienam dalyviui bus duodama GPRS sekimo Sistema, kad organizatoriai matytų kur randasi dalyvis. Finišuoti privaloma 15 dieną (pirmadienis) 12.00h. Kiekvienas dalyvis gaus krepšį į kurį bus galima įsidėti jam svarbius daiktus,pvz rūbus. Šis krepšys su dalyvio daiktais bus nugabentas i Trakų punktą, ten pasinaudojus krepšio turiniu, persirengus krepšys paliekamas Trakų punkte. Organizatoriai krepšį pargabens atgal į startą.

Organizuojama bus kartu  su lenkų dviratininkų klubu. Trasa 1000km, bus registruojama kaip Audax brevetas.

• Registracija vykdoma kartu su lenkų randonierių klubu, registruotis galima www.brevety.pl/event/13 ar www.randonneurs.lt
  • Maksimalus dalyvių skaičius 100
  • Registuotis galima iki sekmadienio 07.07 00:00
  • Laiko limitas 75val.
  • Startas iš Griunvaldo 16h Lenkijos laiku penktadienį, Lietuvos laiku 17h. Trąsoje bus 11 punktų, kuriuose gausime atsigerti ir užkąsti. Nakvynei patogaiusiai butų Trakų ir Skriaudžių punktai juose butu minkšti tatamiai. Poilsiui tinka visi punktai bei stotelės. Starte kiekvienam dalyviui bus duodama GPRS sekimo Sistema, kad organizatoriai matytų kur randasi dalyvis. Finišuoti privaloma 15 dieną (pirmadienis) 12.00h. Kiekvienas dalyvis gaus krepšį į kurį bus galima įsidėti jam svarbius daiktus,pvz rūbus. Šis krepšys su dalyvio daiktais bus nugabentas i Trakų punktą, ten pasinaudojus krepšio turiniu, persirengus krepšys paliekamas Trakų punkte. Organizatoriai krepšį pargabens atgal į startą.
Griunvaldas-Trakai-Griunvaldas 1000km