Notifications
Clear all

Naujokams  

RSS

Robertas Andriuškevičius
(@robertasantdviracio)
New Member
Prisijungta: prieš 1 m.
Įrašai: 1
27/11/2018 1:54 pm  

Man įdomu, kaip reikia važiuoti tokius atstumus? ką valgyti kelyje? Kaip dažnai patartina sustoti? Ko neverta daryti/valgyti? Kaip suprasti , kad jau "viskas": laikas valgyti, laikas gerti, laikas pasitraukti? 
Na, 200km dar galiu įsiviazduoti, kaip  nuvažiuoti per  vieną dieną. O kaip su 300km ir daugiau?
Nakvynė "tiesiog kažkur griovyje"? o maistas koks?

Citata
Ignas Staskevicius
(@ignas-stask)
New Member
Prisijungta: prieš 2 m.
Įrašai: 1
28/11/2018 10:01 am  

Sveiki, Robertai,

smagu, kad domitės kaip įveikti ilgus atstumus:). Yra labai daug literatūros internete tave dominančiais klausimais. Pasidalinsiu savo nedidele patirtimi ir tai ką esu girdėjęs iš rimtu vyrų:). Ką ir kada valgyti kelyje, kiekvienas renkasi pagal save, aš esu girdėjęs ir pats išbandęs, kad reikia pradėti kažką kramsnoti jau po valandos, pusantros ( pvz. datules, batonėliai ir pan.), kad organizmas pradėtų gauti maisto, energijai gaminti. Dėl sustojimo dažnio jokių taisyklių nėra, mini kiek gali, stoji kada nori. Svarbu įtilpti į laiko limitą. Jei mini ilgai, 150km ir ilgiau, maistas manau turėtu būti turtingas angliavandeniais, kad suteiktu jėgų minti toliau, nors žinoma niekas nedraudžia ir cepelinu ar vėdarų užkasti 🙂 Gerti turi pastoviai, po truputi, kad organizmas nehidratuotu. Kada pasitraukti ir ar iš viso pasitraukti, vienos taisyklės nėra. Geriausiai važiuoti iki galo:) Jei važiuoji su kompanija, jie tau padės pabaigti distancija savo motyvavimu ir palaikymu (man taip buvo kai važiavom 600km, vyrai tikrai padėjo). Žinoma viskas turi būti daroma proto ribose. Jei tikrai kažkas negerai, tai stoji ir viskas. Sveikata svarbiausia:) O kaip įveikti 300km, tai suprasi kai pravažiuosi 100 tada 200 km, ir pamatysi kad viskas įmanoma:).Tiesiog pradėk minti brevetus ir viskas eigoje išaiškės. Smagi kompanija garantuota:). O dėl nakvynės, tai 300 km nakvynės tikrai nereikia, dėl 400 ir 600, tai taip, miegi kur tau patinka, griovys, stotelė, šieno kupeta, pas paną:) ar ten kur pasiūlo organizatoriai, jei yra planuojama nakvynė. Tai tiek. Kaip ir minėjau čia yra tik mano mintys, kurios  gali skirtis nuo žmonių kurie yra važiavę daugiau  įv. distancijų.

;0

AtsakytiCitata
Share: